x Ultramaratonski Savez Srbije
 
SrpskiMađarskiEngleski
19.09.2020. Subota
 
 
ASSOSIACIONS
 
International Association of Ultrarunnera
International Association
of Ultrarunnera
2_8.jpg
Pokrajinski sekretarijat
za sport i omladinu
 
2_2.jpg
Atletski Savez Srbije
 
2_4.jpg
Ultramaratonski Savez Srbije
 
2_5.jpg
Paligo Palus
Ultramaratonski klub
 
OUR SPONSORS
Grad Subotica
Grad Subotica
Mini Pani
SIBERIAN HEALTH


Prijavljeni za 2020 godinu

6h:

  1. Pavlović Željko SRB
  2. Vukov Zorica SRB
  3. Ubornji Dejan SRB
  4. Albert Lukács HUN
  5. Rajko Gvozdenović SRB
  6. Marinko Knežević SRB
  7. Dejan Graovac SRB
  8. Kadar Lara SRB
  9. Zoran Marković SRB
  10. Brjafa Saša SRB

12h:

  1. Mirko Dražić SRB
  2. Marko Marković CRO
  3. Dražen Jovičić BIH
  4. Nenad Glušac SRB
  5. Nebojša Stefanović SRB

24h:

  1. György László HUN
  2. Mihal Šulja SRB
  3. Marko Milevoj CRO
  4. Saša Gacik SRB
  5. Miroslav Pajić SRB
  6. Stefanović Nebojša SRB
  7. Zdravko Barić BIH
  8. Vladimir Dobrivojević CRO
  9. Stefan Zdravković SRB
  10. Miloš Momčilović SRB
  11. Zahoran Janoš HUN
  12. Dr. Szabó László Pál HUN
  13. Florin Simion ROM
  14. Damnjan Todorović SRB
  15. Nikola Milovanović SRB
  16. Nenad Stanković SRB
  17. Valentina Nejković SRB
  18. Alina Maria ROM
  19. Popović Veljko SRB
  20. Babić Nikola SRB
  21. Vitaminka Zrnić SRB
  22. Edvard Halas SRB
  23. Peković Željko SRB

50 km:

  1. Adanko Kiti SRB
  2. Aleksandar Vučković SRB
  3. Nevena Arsić Gracin SRB
  4. Marko Jocić SRB
  5. Denis Firulović SRB
  6. Marija Nešić SRB
  7. Dajević Miloš SRB
  8. Janković Zoran SRB
  9. Gortva Sanja SRB
  10. Marinkov Slobodan SRB
  11. Ljiljana Tasić SRB
  12. Todorović Aleksandra SRB
  13. Dalibor Jovičić BIH
100 km:
  1. Ivan Miškeljin SRB
  2. Aleksa Čolović SRB
  3. Jovica Spajić SRB
  4. Jocić Bojan SRB
  5. Serban Iulian ROM
  6. Japundžić Miloš SRB
  7. Grujić Miodrag SRB
  8. Zeljković Željko SRB

RELAY:

6h:

  1. Paligo palus (Vukov Zorica, Kadar Lara, Horvat Danijel)
  2. Studio Prezent (Kadar Adrijan, Koza Andor, Gogola Laslo, Bojan Milanković
  3. Štafeta Helfri (Dudaš Robert, Felix Mesaroš, Tamaš Helfrih, Birkaš Čaba)

12h:

  1. ŠRI ČIN MOJ maraton tim 1

24h:

  1. ŠRI ČIN MOJ maraton tim 2