x Serbian Ultramarathon Federation H3
 
SerbianHungarianEnglish
09.28.2021. Tuesday
 
 
ASSOSIACIONS
 
International Association of Ultrarunnera
International Association
of Ultrarunnera
2_8.jpg
Pokrajinski sekretarijat
za sport i omladinu
 
2_9.jpg
Atletski Savez Srbije
 
2_4.jpg
Ultramaratonski Savez Srbije
 
2_5.jpg
Paligo Palus
Ultramaratonski klub
 
OUR SPONSORS
Grad Subotica
Town of Subotica
Mini Pani
SIBERIAN HEALTH


Entry list - 2021

6 h:

  1. Jovica Spajić SRB
  2. Kadar Lara SRB
  3. Vukov Zorica SRB
  4. Marija Nešić SRB
  5. Marinko Knežević SRB
  6. Bogdan Todea ROM
  7. Zetenyi Szvetlana HUN
  8. Zoran Marković SRB
  9. Eduard Lukinich ROM
  10. Siniša Božin SRB
  11. Ramona Ianas ROM
  12. Zoran Marković SRB
  13. Szvetlana Zétényi HUN
  14. Eduard Lukinich ROM
  15. Lipták Zoltán SRB

12 h:

  1. Mirko Dražić SRB
  2. Nagy Attila SRB
  3. Čizmadija Robert SRB
  4. Nenu Mariana ROM
  5. Dražen Jovičić BIH
  6. Nebojša Stefanović SRB
  7. Dejan Mijatović SRB
  8. Petar Kurdulić SRB
  9. Alina Preda ROM
  10. Razvan Farkas ROM

24 h:

  1. Florin Simion ROM
  2. Vladimir Dobrivojević CRO
  3. Milan Stupar BIH
  4. Bogdan Robnik SLO
  5. Zohoran Janoš HUN
  6. László György HUN
  7. Nikola Čuić SRB
  8. Gheorghe Cristian Dumitru ROM
  9. Trusca Daniel ROM
  10. Miroslav Pajić SRB
  11. Nikola Milovanović SRB
  12. Nenad Stanković SRB
  13. Boban Pantović SRB
  14. Nenad Ivanović MNE
  15. Nembojša Stefanović SRB
  16. Mihal Šulja SRB
  17. Ramona Ianas ROM
  18. Gaspar Peter HUN
  19. Jan Johny Suchanek SRB
  20. Gáspár Péter HUN
  21. Vitaminka Zrnić SRB
  22. Valentina Nejković SRB
  23. Milijan Dimitrijević SRB
  24. Gacik Saša SRB
  25. Miloš Momčilović SRB
  26. Rudolf Tamaš HUN
  27. Vukov Zorica SRB

50 km:

  1. Edvard Halas SRB
  2. Nevena Gracin SLO
  3. Zoran Popić SRB
  4. Kabić Tijana SRB
  5. Miloš Dragović SRB
  6. Aleksandar Mijailović SRB
  7. Nikolić Uglješa SRB
  8. Lukač Albert HUN
  9. Babić Nikola SRB

100 km:

  1. Damir Markovć SRB
  2. Mladen Stevanović SRB
  3. Veljko Popović SRB
  4. Kovačević Danica SRB
  5. Razvan Farkas ROM
  6. Atila Sič SRB


RELAY:

6h:

  1. Elvira tim SRB (Garašević Ana. Margetić Ivana)
  2. Paligo Palus SRB (Vukov Zorica, Nešić Marija, Kadar Lara, Horvat Danijel, Bukovec Gergo)

12 h:


24 h: