SrpskiMađarskiEngleski
22.09.2018. Subota
 
 
ASSOSIACIONS
 
Australian Open
International Association
of Ultrarunnera
 
2_2.jpg
Atletski Savez Srbije
 
2_4.jpg
Ultramaratonski Savez Srbije
 
2_5.jpg
Paligo Palus
Ultramaratonski klub
 
OUR SPONSORS
Mini Pani
SIBERIAN HEALTH


Prijavljeni za 2018 godinu
15.01.2018.

6h:

  1. Dalibor Jovičić, Serbia
  2. Dejan Ubornji, Serbia
  3. Vukov Zorica, Serbia
  4. Boros Peter, Hungary
  5. Ilija Dedic, USA
  6. Siniša Božin, Serbia
  7. Saša Gacik, Serbia
  8. Laszlo Tigyi, Hungary
  9. András Görgényi, Hungary
  10. Dražen Jovičić, Serbia
  11. Edvard Halas, Serbia

12h:

  1. Bakó Gábor, Hungary
  2. Nikola Babić, Serbia
  3. Jagodic Tamás, Serbia
  4. Ivan Šunjevarić, Slovenia
  5. Nešić Marija, Serbia
  6. Jan Suhanek, Serbia


24h:

  1. György László, Hungary
  2. Jovica Stojanovski, Macedonia
  3. Miroslav Pajić, Serbia
  4. Šulja Mihal, Serbia
  5. Ksenija Bubnjević, Serbia
  6. Nenad Ivanović, Montenegro
  7. Nebojša Stefanović, Serbia
  8. Miloš Momčilović, Serbia
  9. Zahoran Janos, Hungary
  10. Valentina Nejković, Serbia
  11. Vladimir Dobrivojević, Croatia
  12. Ervin Mesaroš , Serbia
  13. Ivica Tasić, Serbia
  14. Velimir Miloš, Serbia
  15. Zdravko Baric, Bosnia and Herzegovina
  16. Ivan Miškeljin, Serbia
  17. Vukov Zorica, Serbia
  18. Zoran Marković, Serbia
  19. Zoran Dimov, Macedonia
  20. Bojan Jocić, Serbia
  21. Boban Pantović, Serbia

50 km:

  1. Jiri Mirejovsky, Czech Republic
  2. Nemanja Mihajlović, Serbia
  3. Janković Zoran, Serbia
  4. Lazar Rišar, Serbia
  5. Marija Nešić, Serbia
  6. Zoran Tankosić, Serbia
  7. Biljana Bursać, Serbia
  8. Marko Jocić, Serbia
  9. Odobašić Tijana, Serbia
  10. Stambolija Miloš, Serbia
  11. Aleksandar Simeunović, Serbia
  12. Uglješa Nikolić, Serbia
  13. Miloš Dajević, Serbia
  14. Aleksandra Burkanović, Serbia
  15. Edvard Halas, Serbia

100km:

  1. Nermin Okanović, Bosna i Hercegovina
  2. Jovica Spajić, Serbia
  3. Popović Veljko, Serbia
  4. Nebojša Vujković - Cvijin, Serbia
  5. Borislav Bućan, Serbia
  6. Marko Nadvlački, Serbia
  7. Zoran Tankosić, Serbia

RELAY:

6h:

  1. Csiga Sprint Team, Hungary (Lászlóné Süveges, Mária Ápel)
  2. Elementa Marathon Team
 

12h:

  1.  STOJKE I TRI PRASETA (Srđan Bogić, Damir Stojanov, Dalibor Horvacki)
  2.  TRON